Argiza

Argiza Grup, sürdürülebilir ve kârlı büyüme hedefiyle faaliyet gösterdiği her alanda tüm paydaşları için değer yaratıyor.

Argiza Grup, Türkiye'de ve Dünya'da tüm faaliyetlerini pazarlama bakış açısıyla, teknoloji ve inovasyonu kullanarak gerçekleştirmektedir.

Her bir faaliyet alanında paydaşlarına sürdürülebilir bir fayda sağlamak için pazarlama verisi ve tüketici davranış endeksleri grubun en temel ilgi odağıdır.

Argiza Grup, dünyadaki trendleri takip eden, bu konuda çalışmalar yapan medya ve araştırma şirketlerinin iş birliği ile hareket etmektedir. Her bir faaliyet alanında paydaşlarına sürdürülebilir bir fayda sağlamak amacıyla, pazarlama verisi ve tüketici davranış endeksleri grubun en temel ilgi odağındadır. Bu sayede, hedef odaklı marka ve kurumlara katacağımız bakış açısı ile başarı kaçınılmaz olacaktır.

Özgün fikirler, tasarım ve çalışmalarımız ile müşterilerimizin dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarına 360 derece bakış açımızla en etkin ve hızlı çözümleri üretiyoruz.

Üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ve yaratıcı tasarımları dikkate alarak müşterilerimizin beklentilerine uygun, uzun vadeli iş birliğini hedeflerken, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek değişime öncülük ediyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Girişim Planlama Ve Yatırım Yönetimi
360 Pazarlama İletişimi
Marka Tasarım ve Yönetimi
Reklam ve Pazarlama Yönetimi
Dijital Medya Tasarım ve Yönetimi
Kreatif Görsel İletişim
Etkinlik Tasarım ve Yönetimi
Venue & Etkinlik Merkezi Yönetimi
Yapım & Prodüksiyon

Grup Şirketleri

Markalarımız

Seyr-i Temaşa

Seyr-i Temaşa

Seyr-i Temaşa, kurumunuzun ve markalarınızın, iş geliştirme, itibar yönetimi, etkinlik yönetimi, tasarım ve prodüksiyon gibi kurumsal iletişim-pazarlama ihtiyaçlarına özel, kurum kültür ve vizyonuna uygun çözümler üretmektedir.

WEB SAYFASINA GİT
Overdose

Overdose

Overdose, 2015 yılından bu yana müşterilerinin talepleri doğrultusunda kreatif konseptler geliştirerek, uygulama ve süreç yönetimi konusunda uzman kadrosuyla en yüksek seviyede memnuniyet sağlayacak organizasyonlar gerçekleştirmektedir.
Özellikle çocuk ve gençlik üzerine gerçekleştirdiği projelerle alanında uzman olan Overdose, aynı zamanda kültür & sanatın yanı sıra trend projelere ve sportif çalışmalara da imza atıyor.

WEB SAYFASINA GİT
Qbig

Qbig

Birlikte çalıştığımız markalara sonuç odaklı, akılcı ve beklentilerin ötesinde kreatif işler sunuyoruz.
Markanızın hedef kitlesine doğru yöntem, planlama ve etkili çözümlerle ulaşmasını sağlayan, alanında profesyonel çözümler üretiyoruz.
İnsanların yaşamına dokunan, topluluklarla güçlü iletişimler kuran markalar yaratmanın tutkusunu, deneyim ve özgün çalışmalarla birleştirerek markalara hayat veriyor ve birlikte sürdürülebilir bir gelecek yaratıyoruz.

WEB SAYFASINA GİT
Ideabool

Ideabool

Ideabool, dijitale dokunan tüm pazarlama ve tanıtım araçlarında 360 Derece düşünebilen ve tasarlayabilen kreatif ekibi ile dijital ajansların üstünde, fikir, tasarım ve deneyim çözümleri üretmektedir.
Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, dijital reklam kampanyalarınız ve diğer müşteri iletişim çözümleri için bütünleşik çözümler sunmaktadır.

WEB SAYFASINA GİT